Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Aktywne Metody Ochrony Przyrody w Zrównoważonym Leśnictwie

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XIII Konferencja

 

LEŚNE SIEDLISKA MOKRADŁOWE
OAZĄ BIORÓŻNORODNOŚCI

Rogów, 5-6 kwietnia 2017 r.

Lista uczestników
 

Aktualizacja: 2017-04-04 10:39

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Adam Adamczyk - Nadleśnictwo Rudy Raciborskie
  • Robert Adamczyk - Nadleśnictwo Miastko
  • Kamila Ambrosiewicz - RDLP w Olsztynie
  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Barbara Antosyk - RDOŚ w Rzeszowie
  • Paweł Augustynowicz - Nadleśnictwo Czerwony Dwór

B

  • Rafał Baraniak - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Karolina Barc - Nadleśnictwo Łuków
  • Jarosław Bator - Nadleśnictwo Oborniki
  • Michał Bełcik - Instytut Ochrony Przyrody PAN
  • Jarosław Białek - Leśnictwo Miejskie w Zarządzie Zieleni Miejskiej w Łodzi
  • Agnieszka Błasiak - UP w Poznaniu
  • Jolanta Błasiak - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Katarzyna Bociąg - Klub Przyrodników
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW w Rogowie

C

  • Bogdan Chojnicki - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Małgorzata Czyżewska - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Krzysztof Czyżyk - SGGW w Warszawie

D

  • Karol Danik - BULiGL Oddział w Białymstoku
  • Ewa Drabek - Nadleśnictwo Rajgród
  • Stanisław Drozdowski - SGGW w Warszawie
  • Krzysztof Dymek - RDLP w Pile

F

  • Janusz Falkowski - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Tomasz Figarski - BULiGL Oddział w Warszawie
  • Marian Flis - PZŁ, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Justyna Franczuk - Nadleśnictwo Płońsk

G

  • Mariusz Gałka - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Radosław Gawryś - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Monika Gdaniec - Drawieński Park Narodowy
  • Paulina Godula - RDLP w Radomiu
  • Sebastian Golczak - RDLP w Poznaniu
  • Ewa Gołuńska - Nadleśnictwo Kościerzyna
  • Paweł Grabczyk - Nadleśnictwo Brzeziny
  • Sławomir Grenadier - Nadleśnictwo Płońsk
  • Krzysztof Guzek - CKPŚ

H

  • Dorota Horabik - Klub Przyrodników

I

  • Barbara Iwaniuk - TAXUS UL Sp. z o.o.

J

  • Monika Jakubowska - Nadleśnictwo Płaska w Żylinach
  • Paulina Janczak - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Filip Jarzombkowski - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Klub Przyrodników
  • Grzegorz Jędro - Słowiński Park Narodowy
  • Leszek Jóskowiak - NFOŚiGW
  • Leszek Jurałowicz - Słowiński Park Narodowy
  • Agnieszka Jurkiewicz - Nadleśnictwo Olsztynek
  • Radosław Juszczak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

K

  • Paweł Kaczorowski - Nadleśnictwo Miradz
  • Katarzyna Kajukało - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Tomasz Kaliszewski - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Piotr Kamiński - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Beata Kimla-Wójcik - Nadleśnictwo Złotoryja
  • Marek Kłos - Słowiński Park Narodowy
  • Sławomir Kmiecik - RDLP w Pile
  • Anna Kostrz - Nadleśnictwo Świeradów
  • Marta Kośka - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Edyta Kowalczyk - RDLP w Szczecinie
  • Agnieszka Kowalewska - Nadleśnictwo Polanów
  • Agnieszka Kowalewska - Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Łukasz Kozub - Uniwersytet Warszawski
  • Wiesław Kożyczkowski - Nadleśnictwo Bytów
  • Anna Krysiak - Nadleśnictwo Damnica
  • Anna Krzysztofiak - Wigierski Park Narodowy
  • Lech Krzysztofiak - Wigierski Park Narodowy
  • Marek Ksepko - BULiGL Oddział w Białymstoku
  • Katarzyna Książczyk - Nadleśnictwo Trzebież
  • Lidia Kubicka - Nadleśnictwo Choczewo
  • Kazimierz Kubinowski - Spółka Wodna "Załom-Pucice"
  • Jolanta Kujawa-Pawlaczyk - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Anna Kulik - Nadleśnictwo Świeradów
  • Sylwester Kupczyk - Nadleśnictwo Sławno
  • Anna Kuśka-Ciba - RDLP w Katowicach
  • Arkadiusz Kwaśniewski - Nadleśnictwo Miastko
  • Adam Kwiatkowski - RDLP w Gdańsku
  • Wojciech Kwiatkowski - Nadleśnictwo Wyszków

L

  • Mariusz Lamentowicz - UAM w Poznaniu
  • Jarosław Lickiewicz - BULiGL Oddział w Białymstoku
  • Dominika Łuców - UAM w Poznaniu

M

  • Marek Maciantowicz - RDLP w Zielonej Górze
  • Adam Maciocha - BULiGL Oddział w Lublinie
  • Aleksandra Mackiewicz - Wigierski Park Narodowy
  • Magdalena Makles - Klub Przyrodników
  • Dawid Marczak - Kampinoski Park Narodowy
  • Małgorzata Michalska - Nadleśnictwo Zwierzyniec
  • Piotr Mirek - Nadleśnictwo Zdroje
  • Tomasz Mokrzycki - SGGW w Warszawie
  • Jarosław Mytych - Nadleśnictwo Elbląg

N

  • Łukasz Nowak - Nadleśnictwo Niepołomice

O

  • Adam Olszewski - Kampinoski Park Narodowy
  • Radosław Olszewski - Poleski Park Narodowy
  • Michał Orzechowski - SGGW w Warszawie
  • Piotr Oskroba - RDLP w Lublinie
  • Małgorzata Osłowska - RDLP w Toruniu
  • Paweł M. Owsianny - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

P

  • Paweł Pawlaczyk - Klub Przyrodników
  • Paweł Pawlikowski - Uniwersytet Warszawski
  • Bartosz Perz - Nadleśnictwo Turek
  • Grzegorz Piątek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Dorota Piechowska - Nadleśnictwo Płaska w Żylinach
  • Emilia Piechowska - Nadleśnictwo Płaska w Żylinach
  • Remigiusz Pielech - UR w Krakowie
  • Łukasz Poławski - Zarząd Zieleni m. st. Warszawy
  • Antoni Pomykała - RDOŚ w Rzeszowie
  • Grzegorz Półtorak - Nadleśnictwo Kłobuck
  • Krzysztof Przybyła - Nadleśnictwo Nowy Targ

R

  • Dorota Radziwiłł - Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
  • Ewa Referowska-Chodak - SGGW w Warszawie
  • Emilia Rola - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Maciej Romański - Wigierski Park Narodowy
  • Dariusz Rosiński - BULiGL Oddział w Brzegu

S

  • Joanna Sasanka - NFOŚiGW w Warszawie
  • Maciej Siembor - RDLP w Łodzi
  • Joanna Sitkiewicz - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Jan Skibiński - Nadleśnictwo Rudy Raciborskie
  • Małgorzata Sławska - SGGW w Warszawie
  • Marek Sławski - SGGW w Warszawie
  • Michał Słowiński - Instytut Geografii i Przestrzennego Zgospodarowania PAN
  • Regina Smyk - RDLP w Szczecinie
  • Hubert Sobiczewski - Nadleśnictwo Mielec
  • Jarosław Sochacki - Magurski Park Narodowy
  • Tomasz Sołtys - RDLP w Toruniu
  • Karol Sowiński - BULiGL Oddział w Warszawie
  • Robert Stańko - Klub Przyrodników
  • Roman Stelmach - BULiGL
  • Dorota Szaniecka-Sobierajska - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Leszek Szarzyński - Nadleśnictwo Bytów
  • Jarosław Szczepkowski - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Maciej Szczygielski - BULiGL Oddział w Warszawie
  • Ewelina Szklarzewska - Nadleśnictwo Knyszyn
  • Paweł Szymański - RDLP w Gdańsku

T

  • Zenon Taderko - First Nature EEIG
  • Ryszard Tlaga
  • Adam Trawiński - Nadleśnictwo Bogdaniec
  • Agnieszka Trawińska - Nadleśnictwo Kłodawa
  • Łukasz Tyburski - Kampinoski Park Narodowy
  • Sebastian Tylkowski - SGGW w Warszawie

U

W

  • Tomasz Wanic - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Grzegorz Wasilewski - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Krzysztof Wawer - RDOŚ w Lublinie
  • Jerzy Wicik - Nadleśnictwo Tychowo
  • Piotr Wojtas - Nadleśnictwo Chojnów
  • Anna Wójcicka-Rosińska - BULiGL Oddział w Brzegu
  • Roman Wójcik - SGGW w Warszawie
  • Beata Wójcik-Napiórkowska - NFOŚiGW
  • Sylwia Wróblewska - Nadleśnictwo Płońsk

Z

  • Robert Zachrski - Poleski Park Narodowy
  • Artur Zduński - RDLP w Toruniu
  • Zbigniew Zieliński - Nadleśnictwo Kłobuck
  • Roman Zielony - SGGW w Warszawie
  • Wojciech Zwolski - RDLP w Lublinie

 

Dalej >>>

Przewodniczący konferencji

Henryk ŻYBURA - dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz konferencji

Dariusz ANDERWALD - kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 87 48 374, anderwaldd(at)gmail.com

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 04.04.2017 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej