Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Aktywne Metody Ochrony Przyrody w Zrównoważonym Leśnictwie

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XV Konferencja

 

ROLA DRAPIEŻNIKÓW W ZACHOWANIU RÓWNOWAGI BIOLOGICZNEJ W LASACH

Rogów, 26-27 marca 2019 r.

Lista uczestników

Aktualizacja: 2019-03-20 9:09

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Liliana Armatys - RDLP w Katowicach

B

  • Krzysztof Bach - Biebrzański Park Narodowy
  • Rafał Baraniak - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Ferdynand Bejger - RDLP w Szczecinku
  • Jarosław Białek - ZZM w Łodzi Leśnictwo Miejskie
  • Joanna Bock - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Jan Bodziarczyk - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Katarzyna Bojarska - Instytut Ochrony Przyrody PAN
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Jerzy Borowski - SGGW w Warszawie
  • Zbigniew Borowski - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Józef Brzeziński - Nadleśnictwo Rytel

C

  • Jacek Cichewicz - Słowiński Park Narodowy
  • Adam Cisowski - Nadleśnictwo Strzałowo
  • Maciej Ciuła - RDLP w Krośnie
  • Małgorzata Czyżewska - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Izabela Czyżyk - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

D

  • Julian Dereziński - RDOŚ w Poznaniu
  • Krzysztof Dymek - RDLP w Pile

E

F

  • Janusz Falkowski - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Jan Fiderewicz - Nadleśnictwo Solec Kujawski
  • Piotr Fleischer - Zespół Ochrony Lasu w Gdańsku
  • Marian Flis - Polski Związek Łowiecki
  • Krzysztof Frydel - Nadleśnictwo Kościerzyna

G

  • Błażej Garstecki - Strabag Sp. z o.o
  • Adam Gełdon - Nadleśnictwo Spychowo
  • Małgorzata Goc - Słowiński Park Narodowy
  • Ewa Gołuńska - Nadleśnictwo Kościerzyna
  • Małgorzata Górna - Wielkopolski Park Narodowy
  • Janusz Grącki - Drawieński Park Narodowy
  • Małgorzata Gruca - RDLP w Olsztynie
  • Marta Grundland - Fundacja Greenpeace Polska
  • Jakub Gryz - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Marek Grzyb - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
  • Konrad Grzybowski - Nadleśnictwo Radziwiłłów
  • Mateusz Grzyś - Nadleśnictwo Kalisz Pomorski

H

  • Marek Heiser - Nadleśnictwo Nowogard
  • Magdalena Hędrzak - Pracownia Zieleni Green Pro

I

J

  • Mirosław Jabłoński - Poleski Park Narodowy
  • Mateusz Jackowiak - SGGW w Warszawie
  • Paulina Janczak - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Grzegorz Jaworski - RDLP w Szczecinku
  • Tomasz Jerczyński - Nadleśnictwo Smolarz
  • Tomasz Jopek - Nadleśnictwo Wejherowo

K

  • Marcin Kaczmarek - Nadleśnictwo Barlinek
  • Marcin Kalbarczyk - RDOŚ w Warszawie
  • Tomasz Kałamarz - RDLP Krosno
  • Robert Kamieniarz - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Paulina Kasper - RDOŚ w Poznaniu
  • Paweł Kauzal - Tatrzański Park Narodowy
  • Andrzej Kepel - PTOP "Salamandra"
  • Rafał Klodek - RDOŚ we Wrocławiu
  • Armin Kobus - Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo
  • Janusz Kochanowski - Park Narodowy "Bory Tucholskie"
  • Magdalena Kołodziejczyk-Kielich - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Marta Kośka - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Paulina Król - CILP
  • Andrzej Krzywiński - Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo
  • Przemysław Kurek - Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
  • Tomasz Kurek - Nadleśnictwo Polanów
  • Anna Kuśka-Ciba - RDLP w Katowicach

L

  • Tomasz Labocha - RDOŚ w Krakowie
  • Daniel Lemke - Nadleśnictwo Bytów
  • Jan Loch - Gorczański Park Narodowy
  • Karolina Lubińska - Park Narodowy "Bory Tucholskie"

M

  • Natalia Majka - Nadleśnictwo Mrągowo
  • Paweł Marczakowski - Roztoczański Park Narodowy
  • Marcin Matysek - Tatrzański Park Narodowy
  • Anna Maziuk - Dziennikarka niezależna
  • Barbara Mirek-Michalska - RDLP w Krakowie
  • Małgorzata Misielak - Towarzystwo Miłośników Przyrody IWA
  • Robert Mysłajek - Uniwersytet Warszawski

N

  • Szymon Nadolny - Nadleśnictwo Lipka
  • Martyna Niestój - Nadleśnictwo Wichrowo
  • Ryszard Nowaczyk - Nadleśnictwo Brodnica
  • Kinga Nowak - Zespół Parków Kraj. Woj. Łódzkiego

O

  • Wanda Olech - SGGW w Warszawie
  • Adam Olszewski - Kampinoski Park Narodowy

P

  • Marcin Pacia - Nadleśnictwo Międzyrzecz
  • Bartosz Perz - Nadleśnictwo Turek
  • Marek Piech - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
  • Dorota Piechowska - Nadleśnictwo Osie
  • Agnieszka Pietrzak - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Izabela Pigan - Nadleśnictwo Bielsko
  • Michał Piotrowski - RDLP w Toruniu
  • Piotr Piotrowski - sokolnik
  • Katarzyna Pleskot - RDOŚ w Poznaniu
  • Kamil Polański - ZZM w Łodzi Leśnictwo Miejskie
  • Łukasz Poławski - Zarząd Zieleni Miejskiej m.st. Warszawy
  • Adam Depka Prądziński - Redakcja "Braci Łowieckiej"
  • Agnieszka Pruszkowska - Zespół Parków Kraj. Woj. Łódzkiego

R

  • Grzegorz Rachwał - RDLP w Krośnie
  • Emilia Rola - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Sławek Rubacha - Stowarzyszenie Ochrony Sów
  • Aneta Rychlicka - CKPŚ

S

  • Katarzyna Schultka - RDLP w Gdańsku
  • Robert Schultka - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Zbigniew Sekuła - Nadleśnictwo Polanów
  • Maciej Siembor - RDLP w Łodzi
  • Michał Sierakowski - Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych
  • Joanna Sitkiewicz - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Łukasz Skalski - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Maciej Skorupski - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Tomasz Skrzydłowski - Tatrzański Park Narodowy
  • Małgorzata Sławska - SGGW w Warszawie
  • Marek Sławski - SGGW w Warszawie
  • Jakub Słowik - Dwutygodnik "Las Polski"
  • Wojciech Sobociński - Uniwersytet w Białymstoku
  • Przemysław Stachyra - Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu
  • Adam Standio - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Roman Stelmach - BULiGL
  • Kinga Magdalena Stępniak - Kinga Magdalena Stępniak
  • Marek Stolarski - NEEL Sp. z o.o.
  • Beata Studzińska - Biuro Usług Przyrodniczych BIO-Ekspert
  • Hubert Sturmer - Wielkopolski Park Narodowy
  • Leszek Szarzyński - Nadleśnictwo Bytów
  • Dorota Szaniecka-Sobierajska - CEPL LZD SGGW w Rogowie
  • Jacek Szczepanik - Nadleśnictwo Oborniki
  • Jarosław Szczepkowski - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Beata Szcześniak-Piwowarska - CKPŚ
  • Jerzy Szwagrzyk - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Adam Szymański - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Paweł Szymański - Nadleśnictwo Lidzbark
  • Tadeusz Szyszko - Nadleśnictwo Kłodawa
  • Katarzyna Śnigórska - Zespół Parków Kraj. Woj. Małopolskiego
  • Szymon Śródecki - Drawieński Park Narodowy

T

  • Agnieszka Trawińska - Nadleśnictwo Kłodawa

U

  • Adrian Uszkiewicz - Lasy Miejskie - Warszawa

W

  • Kazimierz Walasz - Małopolskie Towarzystwo Ornitologiczne
  • Grzegorz Wasilewski - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Tomasz Wiczanowski - Nadleśnictwo Wejherowo
  • Celina Wielkowska - Nadleśnictwo Wyszków
  • Izabela Wierzbowska - Instytut Nauk o Środowisku UJ
  • Mirosław Więcek - Towarzystwo Miłośników Przyrody IWA
  • Żaneta Wojcieszyk - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Andrzej Wojtyło - Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu
  • Arkadiusz Wołoszkiewicz - Poleski Park Narodowy
  • Adam Wójcicki - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Andrzej Wróbel - Słowiński Park Narodowy

Z

  • Agata Zaborowska - Zespół Parków Kraj. Woj. Łódzkiego
  • Dorota Zawadzka - Instytut Nauk Leśnych UŁ
  • Jerzy Zawadzki - RDLP w Radomiu
  • Bogdan Złotorzyński - Redakcja "Braci Łowieckiej"
  • Jakub Zygarowicz - Nadleśnictwo Łosie
  • Henryk Żybura - SGGW w Warszawie
  • Joanna Żyłkowska - NEEL Sp. z o.o.

 

Dalej >>>

Przewodniczący konferencji

Henryk ŻYBURA - dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz konferencji

Dariusz ANDERWALD - kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 87 48 374, anderwaldd(at)gmail.com

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 20.03.2019 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej