Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Geomatyka w Lasach Państwowych

IX Konferencja "Geomatyka w Lasach Państwowch"

 
Rogów, 11-13 września 2018 r.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w IX konferencji "Geomatyka w Lasach Państwowych"

 

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

Aktualizacja: 09.09.2018 19:07

Jeśli zauważą Państwo błąd, prosimy o kontakt: kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl lub tel. 46 874 83 74

Konferencja odbywa się w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Leśnego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Rogowie,
ul. Leśna 5a, 95-063 Rogów

Zakwaterowanie w Rogowie:

 

Kwaterowanie uczestników całą dobę w Domu Studenta "Jodełka", 95-063 Rogów, ul. Leśna 1 (patrz: Dojazd)

  • Wojciech Abramczyk - RDLP w Olsztynie
  • Kornelia Arent - Nadleśnictwo Rudy Raciborskie
  • Agnieszka Bagan - Nadleśnictwo Polanów
  • Wojciech Bagan - Nadleśnictwo Polanów
  • Radomir Bałazy - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Jakub Barański - uAvionics Technologies Sp. z o.o.
  • Maciej Bartold - Instytut Geodezji i Kartografii
  • Paweł Bednarczyk - Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
  • Tomasz Bełz - Nadleśnictwo Leżajsk
  • Jarosław Błaszczyński - RDLP w Łodzi
  • Michał Bobrowski - KRAMEKO
  • Henryk Bocheński - Nadleśnictwo Kościan
  • Magdalena Borodzicz - Esri Polska Sp. z o.o.
  • Seweryn Borowiecki - Nadleśnictwo Kluczbork
  • Michał Brach - SGGW Wydział Leśny
  • Andrzej Brak - Nadleśnictwo Miechów
  • Aneta Briegmann-Smoczyk - Nadleśnictwo Czerniejewo
  • Rafał Brudziński - RDLP w Szczecinie
  • Marcin Budzich - Nadleśnictwo Gościno
  • Dominik Celka - Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
  • Marta Chętkowska - TAXUS UL Sp. z o.o.
  • Paweł Czyż - Nadleśnictwo Pisz
  • Justyna Czyżyk - BULiGL
  • Paweł Dąbek - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Rafał Deus - RDLP w Pile
  • Urszula Dębiec - RDLP w Katowicach
  • Ewa Drabek - Nadleśnictwo Rajgród
  • Bogdan Draguła - BULiGL w Przemyślu
  • Przemysław Drygas - RDLP w Białymstoku
  • Marcin Dudek - TAXUS IT Sp. z o.o.
  • Jan Frankowski - RDLP w Toruniu
  • Krzysztof Furmanek - BULiGL
  • Karolina Gizińska - Nadleśnictwo Wyszków
  • Ewa Głowienka - HyperLabSolution Sp. z o.o.
  • Tomasz Grzegorzewicz - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Andrzej Gutkowski - RDLP w Warszawie
  • Paweł Hawryło - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Agata Hościło - Instytut Geodezji i Kartografii
  • Mariusz Ignasiak - Nadleśnictwo Brynek
  • Waldemar Izdebski - Główny Geodeta Kraju
  • Dariusz Jaczewski - RDLP w Szczecinie
  • Grzegorz Janas - RDLP w Katowicach
  • Krzysztof Janeczko - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Bartłomiej Janus - RDLP w Warszawie
  • Daniel Jarczyk - RDLP w Toruniu
  • Tomasz Jarczyk - RDLP w Olsztynie
  • Marcin Jaruga - RDLP w Łodzi
  • Jakub Kacprzak - Nadleśnictwo Czarna Białostocka
  • Grzegorz Kaczmarczyk - Nadleśnictwo Olesno
  • Agata Kamień - SmallGis Sp. z o.o.
  • Włodzimierz Karaszkiewicz - BULiGL
  • Michał Karliński - RDLP w Krakowie
  • Karolina Karpisz - ESRI Polska Sp. z o.o.
  • Jarosław Karwański - Nadleśnictwo Żagań
  • Marcin Kiełczewski - Nadleśnictwo Łomża
  • Tomasz Kiewlicz - Nadleśnictwo Świerczyna
  • Ireneusz Kimla - RDLP w Krośnie
  • Krzysztof Kin - RDLP w Szczecinku
  • Sławomir Kmiecik - RDLP w Pile
  • Jarosław Kmieć - RDLP w Lublinie
  • Kamil Kondracki - Nadleśnictwo Szklarska Poręba
  • Andrzej Konieczny - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Dariusz Korpetta - SGGW Wydział Leśny
  • Lena Kościńska - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Edyta Kowalczyk - RDLP w Szczecinie
  • Grzegorz Kowalik - Nadleśnictwo Wieluń
  • Grzegorz Krok - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Piotr Królikowski - NaviGate Sp. z o.o.
  • Bartosz Kryk - Nadleśnictwo Katowice
  • Bartłomiej Krześlak - TAXUS IT Sp. z o.o.
  • Magdalena Kucab - BULiGL
  • Paulina Kutczyńska - Nadleśnictwo Szczecinek
  • Łukasz Kwaśny - SGGW Wydział Leśny
  • Piotr Kyc - RDLP we Wrocławiu
  • Marcin Lach - RDLP w Gdańsku
  • Daniel Lemke - Nadleśnictwo Bytów
  • Marcin Leszczyński - Nadleśnictwo Runowo
  • Michał Lewandowski - Nadleśnictwo Skrwilno
  • Tomasz Lewicki - Nadleśnictwo Bydgoszcz
  • Ewa Lipka-Wszołczyk - RDLP w Toruniu
  • Henryk Litwin - RDLP we Wrocławiu
  • Wojciech Lomber - BULiGL
  • Tomasz Luksa - RDLP w Krakowie
  • Antoni Łabaj - SmallGIS Sp. z o.o.
  • Agata Łukomska-Hłopaś - RDLP w Radomiu
  • Paweł Łuków vel Broniszewski - Aero Login Sp. z o.o.
  • Grzegorz Majchrzak - RDLP w Szczecinie
  • Krzysztof Majsterkiewicz - RDLP w Katowicach
  • Artur Malowaniec - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Wojciech Małysz - Aero Login Sp. z o.o.
  • Monika Mandas - Hexagon Safety & Infrastructure
  • Maciej Marciniak - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Sebastian Marcol - Nadleśnictwo Ustroń
  • Anna Matraszek - TAXUS UL Sp. z o.o.
  • Artur Matuszczak - TAXUS IT Sp. z o.o.
  • Krzysztof Mączewski - Urząd Marszałkowski Woj. Maz. w Warszawie
  • Artur Michorczyk - BULiGL
  • Adam Migurski - Nadleśnictwo Kędzierzyn
  • Magdalena Mijal - Nadleśnictwo Wisła
  • Andrzej Mikosiak - Nadleśnictwo Świętoszów
  • Sławomir Mikrut - AGH im. S. Staszica w Krakowie
  • Agnieszka Miłkowska - Hexagon Safety & Infrastructure
  • Anna Mirończuk - Instytut Geodezji i Kartografii
  • Marcin Myszkowski - BULiGL
  • Marcin Naderza - RDLP w Gdańsku
  • Artur Napierała - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Hubert Napierała - Nadleśnictwo Bobolice
  • Michał Niedzielski - Nadleśnictwo Ełk
  • Ireneusz Niemiec - RDLP w Poznaniu
  • Agata Nowakowska - RDLP w Krośnie
  • Michał Obzejta - Nadleśnictwo Dojlidy
  • Michał Olech - Nadleśnictwo Świebodzin
  • Heronim Olenderek - SGGW Wydział Leśny
  • Tomasz Olenderek - SGGW Wydział Leśny
  • Kamil Onoszko - Nadleśnictwo Dobrocin
  • Wojciech Paciura - Państwowy Instytut Geologiczny - PIB
  • Wojciech Pardus - RDLP w Gdańsku
  • Karolina Parkitna - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Maciej Pęśko - RDLP w Łodzi
  • Bogusław Piątek - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Tomasz Podlecki - Nadleśnictwo Olecko
  • Paweł Pogoda - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Jacek Prengel - Nadleśnictwo Starogard
  • Jacek Przypaśniak - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Łukasz Przypaśniak - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Robert Pyrkosz - Nadleśnictwo Kluczbork
  • Krzysztof Radziszewski - Nadleśnictwo Rudka
  • Michał Raj - Leśny Bank Genów
  • Łukasz Rapa - Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
  • Jarosław Rogacki - Nadleśnictwo Bolesławiec
  • Katarzyna Rolbiecka-Witek - Nadleśnictwo Bardo Śląskie
  • Leszek Rząsa - RDLP w Poznaniu
  • Jarosław Sadowski - Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
  • Błażej Safaryn - Nadleśnictwo Rudka
  • Jacek Sagan - Ministerstwo Środowiska
  • Marta Samulowska - Esri Polska Sp. z o.o.
  • Paweł Seremak - Zakład Informatyki Lasów Państwowych
  • Alina Siedlecka - RDLP w Toruniu
  • Krzysztof Sielecki - RDLP w Szczecinie
  • Łukasz Sikora - Nadleśnictwo Lubliniec
  • Jakub Słowik - "Las Polski"
  • Bartosz Smaczny - NaviGate Sp. z o.o.
  • Piotr Smiatacz - Zakład Informatyki Lasów Państwowych
  • Regina Smyk - RDLP w Szczecinie
  • Grzegorz Socha - RDLP w Zielonej Górze
  • Jarosław Socha - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Marcin Sołoguba - RDLP w Białymstoku
  • Łukasz Sołtysiak - BULiGL
  • Weronika Spisak-Kowalska - Nadleśnictwo Gniewkowo
  • Bartosz Standio - Nadleśnictwo Złotów
  • Jarosław Staniaszek - Nadleśnictwo Kutno
  • Jarosław Staniszewski - Nadleśnictwo Gościno
  • Jolanta Starzycka - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Krzysztof Stereńczak - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Paweł Strzeliński - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Sławomir Sułkowski - Nadleśnictwo Miękinia
  • Aleksander Sydoruk - RDLP w Olsztynie
  • Katarzyna Sypuła - Nadleśnictwo Szczecinek
  • Daniel Szemis - Nadleśnictwo Kościerzyna
  • Krystian Szyc - TAXUS UL Sp. z o.o.
  • Paweł Szymański - SGGW Wydział Leśny
  • Jacek Szymczak - Nadleśnictwo Kutno
  • Andrzej Talarczyk - BULiGL
  • Bogdan Tomaszewski - Nadleśnictwo Tuszyma
  • Wiktor Tracz - SGGW Wydział Leśny
  • Aleksandra Urbaniak-Rolniczak - Nadleśnictwo Jamy
  • Łukasz Walter - RDLP w Poznaniu
  • Michał Waluś - TAXUS IT Sp. z o.o.
  • Barbara Wasilewska - Nadleśnictwo Warcino
  • Kinga Wenglorz + 3 os. - ProGea 4D
  • Piotr Wężyk - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Krzysztof Wieczerzak - Nadleśnictwo Rudnik
  • Celina Wielkowska - Nadleśnictwo Wyszków
  • Barbara Wilgan - RDLP we Wrocławiu
  • Aneta Winnicka - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Emilia Wiśniewska - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Hubert Wiśniewski - RDLP w Katowicach
  • Witold Witosza - Nadleśnictwo Strzelce Opolskie
  • Ryszard Wojciechowski - RDLP w Pile
  • Jacek Wołoszyk - Nadleśnictwo Dobrzejewice
  • Piotr Wódczak - Nadleśnictwo Gniewkowo
  • Przemysław Wysocki - Nadleśnictwo Wieluń
  • Agata Wyszogrodzka-Jurczyk - RDLP w Gdańsku
  • Rafał Zapłata - Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
  • Konrad Zator - Nadleśnictwo Ruszów
  • Mateusz Zawadzki - UMCS Pracownia Geoinformacji
  • Marek Zdanowski - RDLP w Białymstoku
  • Piotr Zieliński - Nadleśnictwo Dobrzejewice
  • Paweł Zych - Nadleśnictwo Elbląg
  • Henryk Żybura - SGGW Wydział Leśny

Zakwaterowanie poza Rogowem

Szczegółowe informacje o zakwaterowaniu >>>

  • Anna Andrzejczak-Wilk - Nadleśnictwo Kielce
  • Łukasz Antosz - Miasto Poznań Zakład Lasów Poznańskich
  • Mieczysław Broński - Miasto Poznań Zakład Lasów Poznańskich
  • Hubert Ciechalski - Nadleśnictwo Kliniska
  • Piotr Ciepłuch - Nadleśnictwo Stąporków
  • Sebastian Dawidowicz - Nadleśnictwo Suchedniów
  • Janusz Duszkiewicz - Nadleśnictwo Rzepin
  • Stanisław Gałązkiewicz - Nadleśnictwo Zwoleń
  • Wojciech Gdaniec - Nadleśnictwo Drawno
  • Elżbieta Górecka - Nadleśnictwo Barlinek
  • Łukasz Jedynak - GISPRO Sp. z o.o.
  • Tomasz Kamola - Nadleśnictwo Pińczów
  • Ewelina Kawa - Nadleśnictwo Dobrzany
  • Jacek Koba - RDLP w Radomiu
  • Tomasz Kochanowski - Nadleśnictwo Rzepin
  • Włodzimierz Kowalczyk - Nadleśnictwo Włoszczowa
  • Elżbieta Kowalewska - Nadleśnictwo Międzychód
  • Katarzyna Krupska - Nadleśnictwo Drawno
  • Radosław Kwiatkowski - Nadleśnictwo Starachowice
  • Mariusz Makuch - Nadleśnictwo Zwoleń
  • Rafał Maruszewski - Nadleśnictwo Nowogard
  • Wojciech Michalczyk - Nadleśnictwo Barlinek
  • Łukasz Milej - Nadleśnictwo Włoszczowa
  • Sławomir Mysłowski - Nadleśnictwo Różańsko
  • Michał Ostrowski - Nadleśnictwo Daleszyce
  • Piotr Pentek - Nadleśnictwo Starachowice
  • Seweryn Piasecki - Nadleśnictwo Zagnańsk
  • Karol Podsiadło - RDLP w Radomiu
  • Łukasz Polakowski - Miasto Poznań Zakład Lasów Poznańskich
  • Jacek Pudło - Nadleśnictwo Dębno
  • Przemysław Rachwał - RDLP w Szczecinie
  • Marta Sieczkiewicz - GISPRO Sp. z o.o.
  • Aleksander Smoliga - RDLP w Szczecinie
  • Sławomir Strączko - Nadleśnictwo Goleniów
  • Łukasz Wilczak - Nadleśnictwo Głusko
  • Tomasz Zych - Nadleśnictwo Ośno Lubuskie

Bez zakwaterowania

  • Krzysztof Będkowski - Uniwersytet Łódzki
  • Grzegorz Bobola - ESRI Polska
  • Michał Dobrzyński - Zakład Informatyki Lasów Państwowych
  • Nina Dudek - Taxus IT
  • Tomasz Esman - Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
  • Cezary Godziszewski - ZILP
  • Urszula Kwiecień - Esri Polska Sp. z o.o.
  • Maria Lenartowicz - GIOŚ
  • Piotr Lipko - OKI
  • Magdalena Matuszczak - Taxus IT
  • Krzysztof Mroczek - TAXUS IT Sp. z o.o.
  • Iwona Muller - GIOŚ
  • Marcin Oszańca - Dron4All
  • Wieńczysław Plutecki - MSP Szender Marcin
  • Paweł Pręcikowski - Hexagon Safety & Infrastructure
  • Szczepan Sołtysik - SmallGis Sp. z o.o.
  • Cezary Sosnowski - MSP Szender Marcin
  • Dorota Turowska - DGLP
  • Leszek Umiński - OKI
  • Joanna Wosik - OKI
  • Damian Zieliński - DGLP

Pozostałe informacje o konferencji publikowane są na stronie: www.geomatyka.lasy.gov.pl.

Zapytania o bliższe informacje prosimy kierować do:

Emilia Wiśniewska
Wydział Urządzania Lasu,
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
tel.  22 589 82 57
e-mail: e.wisniewska(at)lasy.gov.pl,

W sprawach organizacyjnych:
Kinga Borowska
Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej,
Leśny Zakład Doświadczalny SGGW
tel./fax 46 874 83 74
e-mail: kinga_borowska(at)lzd.sggw. pl

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 09.09.2018 | ©1996-2008 Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej