Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XXI konferencja

TRUDNE TEMATY
W EDUKACJI PRZYRODNICZO-LEŚNEJ

6-7 grudnia 2016 roku

logo 21 WZELS

Lista uczestników

Aktualizacja: 05.12.2016 9:58

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Kinga Adamska-Gerber - Nadleśnictwo Sulęcin
  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW

B

  • Jacek Banaszek - PZŁ Zielona Góra
  • Rafał Baraniak - Nadleśnictwo Rogów
  • Karolina Barc - Nadleśnictwo Łuków
  • Anna Bartoszewicz - RDLP w Olsztynie
  • Ewa Bartoszewska - Nadleśnictwo Przasnysz
  • Ferdynand Bejger - RDLP w Szczecinku
  • Joanna Bloch-Orłowska - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Agnieszka Błasiak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Jolanta Błasiak - DGLP
  • Julitta Bocianowska - PZŁ Łódź
  • Joanna Bock - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Sergiusz Borecki - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Artur Borkowski - Nadleśnictwo Barycz
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW
  • Jerzy Borowski - SGGW w Warszawie
  • Agnieszka Bukała - Nadleśnictwo Stary Sącz
  • Paweł Byrtek - Nadleśnictwo Krzeszowice

C

  • Mariusz Chachuła - PZŁ ZO Łódź
  • Dariusz Chadryś - ZPKWŁ
  • Bartłomiej Cichoń
  • Witold Ciechanowicz - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Olga Ciemnoczołowska - RDLP w Zielonej Górze
  • Jadwiga Cieśla - Nadleśnictwo Gorlice
  • Marcin Cieślik - Nadleśnictwo Żagań
  • Zuzanna Cuper - Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa
  • Piotr Cych - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • Agata Cygus Nadleśnictwo Trzebież
  • Kamil Czech - Nadleśnictwo Skierniewice
  • Tomasz Czerniak - Nadleśnictwo Kalisz z/s Szałe
  • Barbara Czołnik - OKL w Gołuchowie
  • Małgorzata Czyżewska - DGLP
  • Ewelina Czyżykowska - Leśnictwo Miejskie Łódź

D

  • Karol Daliga - Nadleśnictwo Bartoszyce
  • Piotr Daniszewski - Nadleśnictwo Drewnica
  • Jerzy Derlicki - Nadleśnictwo Łochów
  • Natasza Dopierała-Rosik - Nadleśnictwo Oborniki
  • Adam Dudzin - RDLP we Wrocławiu
  • Bartłomiej Dymek - Nadleśnictwo Kamienna Góra

F

  • Małgorzata Falencka-Jabłońska - IBL
  • Janusz Falkowski - LZD SGGW
  • Karol Fąferek - Nadleśnictwo Karnieszewice
  • Marian Flis - PZŁ
  • Henryk Florczak - Fundacja PROLAS
  • Sławomir Forystek - Nadleśnictwo Katowice
  • Alicja Fruzińska - PZŁ
  • Jarosław Fruziński - Nadleśnictwo Złotów

G

  • Jolanta Gaczyńska - Nadleśnictwo Trzebież
  • Adam Gadomski - Nadleśnictwo Pułtusk
  • Karolina Gajewska - Stowarzyszenie Miłośników Żubrów
  • Alicja Gasek - SGGW w Warszawie
  • Agnieszka Gągorowska - ZPKWŁ
  • Adam Gełdon - Nadleśnictwo Spychowo
  • Robert Głodowski - RDLP w Krakowie
  • Adam Głowacki - Nadleśnictwo Rudziniec
  • Artur Gołda - PZŁ ZO w Wałbrzychu
  • Justyna Górecka - PZŁ Zielona Góra
  • Piotr Gruszka - Nadleśnictwo Chojnów
  • Zbigniew Gurgul - RDLP w Krakowie

H

  • Lubomir Halladin - Nadleśnictwo Stare Jabłonki
  • Justyna Haładaj - Nadleśnictwo Olsztynek
  • Artur Hampel - Dziennikarz Niezależny
  • Joanna Harmuszkiewicz - Nadleśnictwo Augustów
  • Tadeusz Helbin - PZŁ ZO we Włocławku
  • Ilona Herba - Nadleśnictwo Drawno
  • Agnieszka Hryckiewicz - RDLP w Gdańsku

I

  • Anna Iwańczyk - Nadleśnictwo Różańsko

J

  • Paulina Janczak - Nadleśnictwo Rogów
  • Magdalena Janiszewska - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Marta Jankowska - Nadleśnictwo Choczewo
  • Mariusz Janocha - Nadleśnictwo Wołów
  • Wojciech Jasewicz - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Grażyna Jaszewska - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Leszek Jessa - Nadleśnictwo Krucz

K

  • Jolanta Kacprzak - Leśnictwo Miejskie Łódź
  • Urszula Kaczała - RDLP w Zielonej Górze
  • Justyna Kaczmarek - Wielkopolski Park Narodowy
  • Natasza Kaczmarek - Nadleśnictwo Nowogard
  • Magda Kaczmarek-Okrój - SGGW w Warszawie
  • Anna Kałka - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Zbigniew Kamiński - RDLP w Warszawie
  • Karolina Kapałaka-Boratyńska - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Katarzyna Karaś - SGGW w Warszawie
  • Dorota Kargul-Plewa - SGGW w Warszawie
  • Jarosław Karwański - Nadleśnictwo Żagań
  • Katarzyna Kasprowska-Nowak - Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
  • Beata Kątna - Nadleśnictwo Nowa Sól
  • Szymon Kielan - ZPKWŁ OT Nadpilicznych PK
  • Kamila Kielanowicz-rękawica - Powiat Pabianicki
  • Regina Klimaszewska - Nadleśnictwo Siedlce
  • Katarzyna Weronika Klimek - Nadleśnictwo Szczecinek
  • Aleksandra Kloczkowska - Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka
  • Przemysław Kobacki - PZŁ ZO Łódź
  • Iwona Kocoń - Nadleśnictwo Ujsoły
  • Magdalena Kokosza - Nadleśnictwo Włocławek
  • Justyna Kołcz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Magdalena Kołodziejczyk-Kielich - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Iwona Koncewicz - Nadleśnictwo Kolumna
  • Jan Kosiorowski - RDLP w Krakowie
  • Katarzyna Kośka - RDLP w Szczecinie
  • Marta Kośka - CEPL LZD SGGW
  • Piotr Kowal - SGGW w Warszawie
  • Agnieszka Kowalewska - Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Krystyna Kozłowska - Nadleśnictwo Osusznica
  • Katarzyna Krakowska - ZPKWŁ
  • Wioletta Kraśniewska - Vega Studio Adv.
  • Małgorzata Krawczyk - Nadleśnictwo Włoszczowa
  • Małgorzata Krokowska-Paluszak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • R.Andrzej Krysztofiński
  • Renata Krzyściak-Kosińska - Nadleśnictwo Białowieża
  • Joanna Kwiatkowska - Nadleśnictwo Bielsk

L

  • Krzysztof Lechowski - PZŁ
  • Dariusz Lenio - Nadleśnictwo Tychowo
  • Tadeusz Leśnik - Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej
  • Jan Lipski - Nadleśnictwo Manowo
  • Beata Lis - Wielkopolski Park Narodowy
  • Beata Lisiak - PZŁ ZO Łódź
  • Hanna Ławrowska - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Klaudia Łopuszyńska-Stachyra - Roztoczański Park Narodowy
  • Michalina Łuczak - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Adrian Łukowski - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

M

  • Magdalena Majda - ZPKWŁ
  • Sylwia Malcharek - PZŁ ZO Katowice
  • Paweł Mamoń - PZŁ ZO Wałbrzych
  • Mirosław Markowski - Kampinoski Park Narodowy
  • Kinga Mazur - Nadleśnictwo Kolbuszowa
  • Julia Melchior - Nadleśnictwo Browsk
  • Katarzyna Męcina - Nadleśnictwo Świeradów
  • Sebastian Michalski - Nadleśnictwo Łochów
  • Małgorzata Mickiewicz - Kampinoski Park Narodowy
  • Barbara Mirek-Michalska - RDLP w Krakowie
  • Wojciech Mrowiec - Nadleśnictwo Ujsoły
  • Jarosław Mytych - Nadleśnictwo Elbląg
  • Tomasz M?ller - Vega Studio Adv.

N

  • Wiktor Naturski - Nadleśnictwo Ustroń
  • Agnieszka Nelkowska - Vega Studio Adv.
  • Anna Niebrzydowska - Nadleśnictwo Pisz
  • Hanna Nitka - Karkonoski Park Narodowy
  • Wiesława Ł. Nowacka - SGGW w Warszawie
  • Elżbieta Nowak - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Dagny Nowak-Staszewska - Nadleśnictwo Karnieszewice
  • Edyta Nowicka - RDLP w Radomiu
  • Maria Nowicka-Szpakowicz - Nadleśnictwo Białowieża

O

  • Hubert Ogar - Nadleśnictwo Marcule
  • Lidia Oktaba - SGGW w Warszawie
  • Wanda Olech - SGGW w Warszawie
  • Dariusz Olej - Nadleśnictwo Wołów
  • Kazimierz Oleszkiewicz - PZŁ ZO Olsztyn
  • Joanna Oleszyńska-Niżniowska - Nadleśnictwo Oleśnica Śląska
  • Małgorzata Olszewska-Hagno - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Maciej Omelaniuk - RDOŚ w Warszawie
  • Patrycja Opalińska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Patryk Ortell - OKL w Gołuchowie
  • Michał Orzechowski - SGGW w Warszawie

P

  • Agata Pasiewicz - Nadleśnictwo Choszczno
  • Sławomir Pawlikowski
  • Maciej Pawłowski - RDLP w Warszawie
  • Aleksandra Piasecka - Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
  • Karolina Piasecka - ZPKWŁ
  • Amelia Piegdoń - PWSZ Sanok
  • Elżbieta Pietkun - Słowiński Park Narodowy
  • Agnieszka Pietrzak - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Paulina Pietrzak - ZPKWŁ
  • Anna Pikus - DGLP
  • Diana Piotrowska - PZŁ
  • Piotr Piotrowski - PZŁ Łódź
  • Przemysław Płoskonka - AWF w Warszawie
  • Wanda Pogorzelska - ZPKWŁ
  • Kamil Polański - Leśnictwo Miejskie Łódź
  • Bartłomiej Popczyk - PZŁ
  • Aleksandra Popiołek - Nadleśnictwo Kłodawa
  • Anna Posłuszna - Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa
  • Lidia Prabucka - Nadleśnictwo Gidle
  • Karolina Prange - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Fabian Przepióra - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Hubert Przybylski - Nadleśnictwo Jarocin
  • Stanisław Pytliński - ZPKWŁ OT Bolimowskiego PK

R

  • Alicja Romanowska - Nadleśnictwo Leśny Dwór
  • Andrzej Różycki - Poleski Park Narodowy
  • Artur Rutkiewicz - SGGW w Warszawie
  • Artur Rutkowski - Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
  • Barbara Rymaszewska - Nadleśnictwo Świeradów
  • Dariusz Rymaszewski - Nadleśnictwo Lwówek Śląski
  • Justyna Rymon-Lipińska - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Janusz Rynkiewicz - PZŁ ZO Koszalin

S

  • Wojciech Sacha - Nadleśnictwo Płytnica
  • Adam Serwa - Nadleśnictwo Karnieszewice
  • Łukasz Sędłak - Roztoczański Park Narodowy
  • Jacek Sidorko - Nadleśnictwo Kliniska
  • Zuzanna Sidorowicz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Wiktor Siłuszyk - Nadlesnictwo Myślenice
  • Katarzyna Sitkowska - Słowiński Park Narodowy
  • Karol Skonieczny - Nadleśnictwo Starogard
  • Aneta Sławińska - RDLP w Lublinie
  • Małgorzata Sławska - SGGW w Warszawie
  • Marek Sławski - SGGW w Warszawie
  • Tadeusz Smejda - Leśnictwo Miejskie Łódź
  • Maciej Sobański - ZPKWŁ OT Nadpilicznych PK
  • Anna Sokalska - Nadleśnictwo Pułtusk
  • Paweł Staniszewski - SGGW w Warszawie
  • Marek Starosta - Państwowa Straż Łowiecka
  • Anna Sternik - RDLP w Lublinie
  • Leszek Stępień - RDLP w Łodzi
  • Krzysztof Subotowicz - Nadleśnictwo Bartoszyce
  • Agnieszka Suchodolska - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Dorota Szaniecka-Sobierajska - CEPL w Rogowie
  • Jerzy Szczygieł - Nadleśnictwo Wymiarki
  • Piotr Szczypa - Uniwersytet Szczeciński
  • Radosław Szociński - Nadleśnictwo Turek
  • Piotr Szyszko - Nadleśnictwo Jabłonna
  • Tadeusz Szyszko - Nadleśnictwo Kłodawa
  • Adam Świć - ZPKWŁ

T

  • Zbigniew Talarczyk - Vega Studio Adv.
  • Anna Tarkowska - RDLP w Katowicach
  • Beata Taryma - Nadleśnictwo Cybinka
  • Krzysztof Tomasiak - Nadleśnictwo Piwniczna
  • Piotr Tomasik - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Edward Towpik - PZŁ ZO Warszawa
  • Stefan Traczyk - Nadleśnictwo Jabłonna
  • Krzysztof Trębski - DGLP

U

W

  • Eugeniusz Wasicki - Nadleśnictwo Gościno
  • Grzegorz Wasilewski - Nadleśnictwo Rogów
  • Dominik Wieczorkiewicz - Nadleśnictwo Karwin
  • Anna Wierzbicka - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Anna Wiewióra - Nadleśnictwo Garwolin
  • Wojciech Witczak - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Karol Wojciechowski - Nadleśnictwo Karnieszewice
  • Jakub Wojdecki - Nadleśnictwo Jarocin
  • Sebastian Wojtowicz - Vega Studio Adv.
  • Grażyna Wolska - RDLP w Pile
  • Małgorzata Woźnicka - SGGW w Warszawie
  • Adam Wrona - Nadleśnictwo Karnieszewice
  • Jakub Wyka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Z

  • Agata Zaborowska - ZPKWŁ
  • Agnieszka Zając - Nadleśnictwo Gniewkowo
  • Dariusz Zalewski - PZŁ ZO Olsztyn
  • Anna Zawadzka - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Dorota Zawadzka - Instytut Nauk Leśnych
  • Małgorzata Zbyryt - Nadleśnictwo Waliły
  • Sylwia Anna Zgorzałek
  • Urszula Zubert - Las Polski
  • Kazimierz Żmuda - Nadleśnictwo Łuków
  • Ilona Żółtowska - Nadleśnictwo Koło
  • Jarosław Żukowski - PZŁ ZO w Białymstoku
  • Henryk Żybura - SGGW w Warszawie

Dalej >>>

Przewodniczący Konferencji

Profesor Henryk ŻYBURA
Dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz Konferencji

Dariusz ANDERWALD
Kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 874 83 74, anderwald.lzd(at)interia.pl

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 2016-12-05 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej