Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XXII konferencja

EDUKACJA PRZYRODNICZO-LEŚNA
DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

6-7 grudnia 2017 roku

logo 21 WZELS

Lista uczestników

Aktualizacja: 04.12.2017 15:05

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW
  • Agata Antonowicz - RDOŚ w Warszawie
  • Alicja Antonowicz - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

B

  • Rafał Baraniak - Nadleśnictwo Rogów
  • Ewa Bartoszewska - Nadleśnictwo Przasnysz
  • Beata Bąk - Kampinoski Park Narodowy
  • Agnieszka Beńko - Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
  • Piotr Beszterda - RDLP w Toruniu
  • Małgorzata Bielecka - SGGW w Warszawie
  • Hanna Bigus - Nadleśnictwo Bytów
  • Joanna Bloch-Orłowska - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Agnieszka Błasiak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Waldemar Błaźniak - Nadleśnictwo Antonin
  • Joanna Bock - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Anna Boguś - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Sergiusz Borecki - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW
  • Joanna Borowy - Leśny Bank Genów Kostrzyca
  • Dorota Bucior - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Justyna Bujnowska - Nadleśnictwo Rudka
  • Agnieszka Bukała - Nadleśnictwo Stary Sącz
  • Justyna Burak - Nadleśnictwo Wołów
  • Paweł Byrtek - Nadleśnictwo Krzeszowice

C

  • Bogumiła Chabowska-Dąbek - Nadleśnictwo Śnieżka
  • Małgorzata Chmura - Nadleśnictwo Międzyrzec
  • Anita Ciasnocha - Nadleśnictwo Szprotawa
  • Witold Ciechanowicz - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Agata Cyrus - Nadleśnictwo Trzebież
  • Justyna Czaban-Jereczek - Nadleśnictwo Bytów
  • Gabriel Czechowski - Świętokrzyski Park Narodowy
  • Barbara Czołnik - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Ewelina Czyżykowska - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi

D

  • Izabela Dąbrowska - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Karolina Dobrowolska-Martini - Karkonoski Park Narodowy
  • Adam Dominiecki - Nadleśnictwo Cewice
  • Natasza Dopierała-Rosik - Nadleśnictwo Oborniki
  • Marta Drzewiecka - Nadleśnictwo Trzcianka
  • Bartłomiej Dymek - Nadleśnictwo Kamienna Góra
  • Katarzyna Dzioban - AWF w Warszawie

F

  • Ewelina Fabiańczyk - RDLP w Zielonej Górze
  • Janusz Falkowski - LZD SGGW
  • Magdalena Frączek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Katarzyna Fujak - Babiogórski Park Narodowy

G

  • Jolanta Gaczyńska - RDLP w Szczecinie
  • Jolanta Gajek - RCEE Łowiczu
  • Alicja Gasek - SGGW w Warszawie
  • Grażyna Głuch - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Paweł Grabczyk - Nadleśnictwo Brzeziny
  • Magdalena Greczuk - Politechnika Białostocka
  • Piotr Grochowski - AWF w Poznaniu
  • Łukasz Grzenkowski - Nadleśnictwo Lębork
  • Katarzyna Grześkowiak - Nadleśnictwo Kłodawa

H

  • Justyna Haładaj - Nadleśnictwo Olsztynek
  • Tadeusz Helbin - PZŁ Włocławek
  • Agnieszka Hryckiewicz - RDLP w Gdańsku

J

  • Paulina Janczak - Nadleśnictwo Rogów
  • Magdalena Janiszewska - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Marta Jankowska - Nadleśnictwo Choczewo
  • Mariusz Janocha - Nadleśnictwo Wołów
  • Alice Johnson - SILVIVA

K

  • Jolanta Kacprzak - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Renata Kaczmarzyk - RDOŚ w Szczecinie
  • Anna Kalinowska - Uniwersytet Warszawski
  • Anna Kałka - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Zbigniew Kamiński - RDLP w Warszawie
  • Arkadiusz Kamusiński - STIRLINX
  • Karolina Kapałka-Boratyńska - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Izabela Kashyna-Pleskot - Nadleśnictwo Wejherowo
  • Beata Kątna - Nadleśnictwo Nowa Sól
  • Daniel Klawczyński - Leśne Wydawnictwo BORIUM
  • Marcin Kliszcz - Nadleśnictwo Browsk
  • Marek Kłos - CILP
  • Olga Komorowska - Nadleśnictwo Mieszkowice
  • Iwona Koncewicz - Nadleśnictwo Kolumna
  • Robert Konował - Nadleśnictwo Krynki
  • Marta Kośka - CEPL LZD SGGW
  • Małgorzata Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Marek Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Piotr Kowal - SGGW w Warszawie
  • Paulina Kozłowska - Świętokrzyski Park Narodowy
  • Małgorzata Krokowska-Paluszak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Paulina Król - Nadleśnictwo Hajnówka
  • Ewa Krygowska - Nadleśnictwo Barlinek
  • Anna Krzemińska - Nadleśnictwo Sławno
  • Joanna Kwiatkowska - Nadleśnictwo Bielsk

L

  • Tadeusz Leśnik - TOEE w Zalesiu
  • Beata Lis - Wielkopolski Park Narodowy
  • Beata Lisiak - PZŁ Łódź
  • Piotr Ludwikowski - Nadleśnictwo Wyszków
  • Łukasz Ławrysz - Nadleśnictwo Białowieża
  • Krzysztof Łaziuk - Nadleśnictwo Supraśl

M

  • Tomasz Maćkowiak - RDLP w Poznaniu
  • Ewa Majewska - RDLP Białystok
  • Agnieszka Mandziuk - SGGW w Warszawie
  • Magdalena Marchwiak - Nadleśnictwo Wałcz
  • Dorota Matuszyk - Kampinoski Park Narodowy
  • Jan Mazur - Nadleśnictwo Stuposiany
  • Kinga Mazur - Nadleśnictwo Kolbuszowa
  • Julia Melchior - Nadleśnictwo Browsk
  • Katarzyna Męcina - Nadleśnictwo Świeradów
  • Ilona Mrowińska - Nadleśnictwo Lubsko
  • Paweł Mrowiński - Nadleśnictwo Lubsko
  • Jarosław Mytych - Nadleśnictwo Elbląg

N

  • Dominika Nadolna - Nadleśnictwo Lipka
  • Wiktor Naturski - Nadleśnictwo Ustroń
  • Paweł Niewczas - Nadleśnictwo Marcule
  • Hanna Nitka - Karkonoski Park Narodowy
  • Elżbieta Nowak - Miejski Ogrod Zoologiczny w Łodzi

O

  • Hubert Ogar - Nadleśnictwo Marcule
  • Jarosław Oktaba - SGGW w Warszawie
  • Joanna Oleszyńska-Niżniowska - Nadleśnictwo Oleśnica Śl.
  • Małgorzata Olszewska-Hagno - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Patrycja Opalińska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

P

  • Przemysław Pachucki - PZŁ ZO Suwałki
  • Czesław Pawlikowski - Nadleśnictwo Syców
  • Bartosz Perz - Nadleśnictwo Turek
  • Dariusz Piechota - Nadleśnictwo Puławy
  • Amelia Piegdoń - PWSZ w Sanoku
  • Elżbieta Pietkun - Słowiński Park Narodowy
  • Joanna Pietrzak-Zawadka - Politechnika Białostocka
  • Anna Pikus - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Diana Piotrowska - Polski Związek Łowiecki
  • Piotr Piotrowski - PZŁ Łódź
  • Przemysław Płoskonka - AWF w Warszawie
  • Krzysztof Połczyński - Nadleśnictwo Trzebielino
  • Bartosz Popczyński - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Fabian Przepióra - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Hubert Przybylski - Nadleśnictwo Jarocin
  • Krzysztof Przybyła - Nadleśnictwo Nowy Targ
  • Anna Maria Ptak - Nadleśnictwo Maskulińskie
  • Marzena Puzio - Nadleśnictwo Puławy

R

  • Jarosław Ramucki - Nadleśnictwo Zdrojowa Góra
  • Ewa Referowska-Chodak - SGGW w Warszawie
  • Lidia Rodowicz - Nadleśnictwo Kluczbork
  • Wojciech Rudnik - Nadleśnictwo Czarna Białostocka
  • Karol Rudziński
  • Anita Rusiecka - Nadleśnictwo Knyszyn
  • Dorota Rybkowska - Nadleśnictwo Jabłonna
  • Barbara Rymaszewska - Nadleśnictwo Świeradów

S

  • Wojciech Sacha - Nadleśnictwo Płytnica
  • Wiktoria Maria Sadowska - Nadleśnictwo Supraśl
  • Błażej Safaryn - Nadleśnictwo Rudka
  • Artur Sawicki - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Aneta Seidel - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Zuzanna Sidorowicz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Marta Siebyła - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Agnieszka Siedlak - RDOŚ w Szczecinie
  • Marcin Siejk - Nadleśnictwo Pisz
  • Joanna Sitkiewicz - CEPL LZD SGGW
  • Marek Skierka - Nadleśnictwo Bytów
  • Karol Skonieczny - Nadleśnictwo Starogard
  • Tadeusz Smejda - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Agnieszka Sokołowska - Nadleśnictwo Drewnica
  • Dorota Stobiecka - Zmysły w lesie
  • Dorota Stodolak - Nadleśnictwo Kamienna Góra
  • Kinga Sulej - Nadleśnictwo Iława
  • Dorota Szaniecka-Sobierajska - CEPL LZD SGGW
  • Radosław Szociński - Nadleśnictwo Turek
  • Tomasz Szulc - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Kamil Szydłowski - Nadleśnictwo Warcino
  • Rafał Śniegocki - RDLP w Poznaniu

T

  • Anna Tarkowska - Nadleśnictwo Kobiór
  • Beata Taryma - Nadleśnictwo Cybinka
  • Barbara Thomas-Trybus - Nadleśnictwo Durowo
  • Paweł Tomala - Nadleśnictwo Kolumna
  • Piotr Tomasik - Miejski Ogrod Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o.
  • Grażyna Trybała - Babiogórski Park Narodowy
  • Piotr Tyszko-Chmielowiec - Fundacja EkoRozwoju

U

  • Rafał Urbanowicz - Wielkopolski Park Narodowy
  • Adrian Uszkiewicz - Lasy Miejskie - Warszawa

W

  • Eugeniusz Wasicki - Nadleśnictwo Gościno
  • Grzegorz Wasilewski - Nadleśnictwo Rogów
  • Ewa Wiatr - Biebrzański Park Narodowy
  • Michał Wieciech - Nadleśnictwo Niepołomice
  • Anna Wierzbicka - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Kamila Wiewiórska - Słowiński Park Narodowy
  • Angelika Wilimberg - Nadleśnictwo Osusznica
  • Elżbieta Witosza - Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych
  • Jakub Wojdecki - Nadleśnictwo Jarocin
  • Grażyna Wolska - RDLP w Pile
  • Roman Wójcik - NFOŚiGW
  • Mariusz Wrona - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Jakub Wyka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Z

  • Lidia Zaczyńska - Nadleśnictwo Kozienice
  • Natalia Zefert - Nadleśnictwo Kalisz
  • Urszula Zubert - Las Polski
  • Jacek Zyśk - Środowisko
  • Henryk Żybura - SGGW w Warszawie

 

Dalej >>>

Przewodniczący Konferencji

Profesor Henryk ŻYBURA
Dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz Konferencji

Dariusz ANDERWALD
Kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 874 83 74, anderwaldd@gmail.com

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 2017-12-04 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej