Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XXIII konferencja

LEŚNIK W MIEŚCIE,

CZYLI EDUKACJA LEŚNA NA TERENACH ZURBANIZOWANYCH

4-6 grudnia 2018 roku

Plakat konferencji

Lista uczestników

Data aktualizacji: 29.11.2018 12:58

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW
  • Mateusz Albrycht - Nadleśnictwo Miechów

B

  • Rafał Baraniak - Nadleśnictwo Rogów
  • Karolina Barc - Nadleśnictwo Łuków
  • Barbara Barnaś - Nadleśnictwo Krzeszowice
  • Ewa Bartoszewska - Nadleśnictwo Przasnysz
  • Sławomir Bełko - RDOŚ w Warszawie
  • Wioletta Bieniek - RDLP w Szczecinku
  • Hanna Bigus - Nadleśnictwo Bytów
  • Joanna Bock - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Anna Boguś - Zespół Parków Krajobraz. Woj. Małopolskiego
  • Ryszard Bonisławski
  • Sergiusz Borecki - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Magdalena Borodzicz - Esri Polska
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW
  • Joanna Borowy - Leśny Bank Genów Kostrzyca
  • Anna Katarzyna Boruszewska-Cudak - Nadleśnictwo Szczytno
  • Róża Brytan - Nadleśnictwo Celestynów
  • Joanna Budnicka-Kosior - SGGW w Warszawie
  • Paweł Byrtek - Nadleśnictwo Krzeszowice

C

  • Hanna Całka - Nadleśnictwo Korpele
  • Andrzej Choromański - Nadleśnictwo Spała
  • Witold Ciechanowicz - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Adam Cisowski - Nadleśnictwo Strzałowo
  • Piotr Cych - AWF w Warszawie
  • Agata Cyrus - Nadleśnictwo Trzebież

D

  • Katarzyna Dzioban - AWF w Warszawie

F

  • Ewelina Fabiańczyk - RDLP w Zielonej Górze
  • Janusz Falkowski - LZD SGGW
  • Magdalena Frączek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

G

  • Jolanta Gaczyńska - RDLP w Szczecinie
  • Alicja Gasek - SGGW w Warszawie
  • Elżbieta Gerega - Karkonoski Park Narodowy
  • Marta Gębicka - Nadleśnictwo Łochów
  • Grażyna Głuch - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Anna Godlewska-Kiewlicz - Nadleśnictwo Sulechów
  • Ewa Gołuńska - Nadleśnictwo Kościerzyna
  • Katarzyna Grześkowiak - Nadleśnictwo Kłodawa

H

  • Agnieszka Hryckiewicz - RDLP w Gdańsku

J

  • Anna Jakimiuk - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Kasper Jakubowski - Fundacja Dzieci w Naturę
  • Paulina Janczak - Nadleśnictwo Rogów
  • Emilia Janeczko - SGGW w Warszawie
  • Joanna Janik - RDLP w Krakowie
  • Magdalena Janiszewska - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Dobrawa Jankiewicz - Nadleśnictwo Radziwiłłów
  • Martyna Jerka - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Ewelina Jurkiewicz - Nadleśnictwo Oborniki

K

  • Jolanta Kacprzak - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Justyna Kaczmarek - Wielkopolski Park Narodowy
  • Ewa Kaliszewska - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Tomasz Kaliszewski - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Tomasz Kałamarz - RDLP w Krośnie
  • Magdalena Kamać - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
  • Karolina Kapałka-Boratyńska - RDLP w Poznaniu
  • Łukasz Kapusta - Nadleśnictwo Kolumna
  • Michał Karczmarz - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Karolina Karpisz - Esri Polska
  • Weronika Kielińska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Marcin Kliszcz - Nadleśnictwo Browsk w Gruszkach
  • Iwona Kocoń - Nadleśnictwo Ujsoły
  • Magdalena Kołodziejczyk-Kielich - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Agata Kostrzewa - SGGW w Warszawie
  • Marta Kośka - CEPL LZD SGGW
  • Małgorzata Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Marek Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Piotr Kowal - SGGW w Warszawie
  • Małgorzata Krokowska-Paluszak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, RDLP Poznań
  • Piotr Król - RDLP w Katowicach
  • Dariusz Krupiński - Wielkopolski Park Narodowy
  • Agnieszka Kujawska - Nadleśnictwo Chojna
  • Róża Kurzyńska-Bednarek - Nadleśnictwo Milicz
  • Joanna Kwiatkowska - Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim

L

  • Magdalena Leśniak - Nadleśnictwo Kudypy
  • Beata Lis - Wielkopolski Park Narodowy
  • Roksana Lubkowska - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Piotr Ludwikowski - Nadleśnictwo Wyszków

M

  • Agnieszka Maciąg - Nadleśnictwo Nidzica
  • Marek Mackiewicz - Nadleśnictwo Hajnówka
  • Olga Maj - Fundacja Dzieci w Naturę
  • Natalia Majka - Nadleśnictwo Mrągowo
  • Magdalena Marchwiak - Nadleśnictwo Wałcz
  • Dorota Matuszyk - Kampinoski Park Narodowy
  • Kinga Mazur - Nadleśnictwo Kolbuszowa
  • Łukasz Mielczarek - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
  • Paulina Możejko - Nadleśnictwo Ośno Lubuskie
  • Dorota Mówka - Nadleśnictwo Iława
  • Wojciech Mrowiec - Nadleśnictwo Ujsoły
  • Jarosław Mytych - Nadleśnictwo Elbląg

N

  • Piotr Nalewajek - Nadleśnictwo Pomorze
  • Mateusz Nędza - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
  • Martyna Niestój - Nadleśnictwo Wichrowo
  • Elżbieta Nowak - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Karolina Nowak - Nadleśnictwo Milicz
  • Dagny Nowak-Staszewska - Nadleśnictwo Karnieszewice

O

  • Hubert Ogar - Nadleśnictwo Radom
  • Kamil Ogrodnik - Nadleśnictwo Radziwiłłów
  • Małgorzata Olszewska-Hagno - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Patryk Ortell - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

P

  • Daniel Palma - Nadleśnictwo Złoczew
  • Bartosz Perz - Nadleśnictwo Turek
  • Agnieszka Pietrzak - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Izabela Pigan - Nadleśnictwo Bielsko
  • Anna Pikus - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Przemysław Płoskonka - AWF w Warszawie
  • Anna Płuska - Punkt Przedszkolny "Leśna droga"
  • Miłosz Podwika - Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie
  • Alicja Poerling - Słowiński Park Narodowy
  • Kamil Polański - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Łukasz Porębski - Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze
  • Aleksandra Półtorak-Tomecka - Nadleśnictwo Tychowo
  • Krzysztof Przybyła - Nadleśnictwo Nowy Targ

R

  • Tomasz Rakowski - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Wojciech Rudnik - Nadleśnictwo Czarna Białostocka
  • Paulina Rutkowska - Nadleśnictwo Kudypy
  • Krzysztof Rutkowski - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Aneta Rychlicka - Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych
  • Małgorzata Rył - Nadleśnictwo Kliniska

S

  • Wojciech Sacha - Nadleśnictwo Płytnica zs. w Nowej Szwecji
  • Adam Sieczka - RDOŚ w Warszawie
  • Marlena Sikorska - Nadleśnictwo Olsztyn
  • Joanna Sitkiewicz - CEPL LZD SGGW
  • Katarzyna Sitkowska - Słowiński Park Narodowy
  • Marek Skierka - Nadleśnictwo Bytów
  • Karol Skonieczny - Nadleśnictwo Starogard
  • Marek Sławski - SGGW w Warszwie
  • Jakub Słowik - Dwutygodnik "Las Polski"
  • Hubert Sobiczewski - Nadleśnictwo Mielec
  • Paweł Staniszewski - SGGW w Warszawie
  • Magdalena Stępińska - Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
  • Dorota Stobiecka - Zmysły w Lesie
  • Agnieszka Suchodolska - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Kinga Sulej - Nadleśnictwo Iława
  • Dorota Szaniecka-Sobierajska - CEPL LZD SGGW
  • Beata Szcześniak-Piwowarska - Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych
  • Jan Szczurek - Nadleśnictwo Radziwiłłów
  • Monika Szima-Efinowicz - Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Sobótce
  • Rafał Śniegocki - RDLP w Poznaniu

T

  • Adrian Talaśka - Nadleśnictwo Rytel
  • Beata Taryma - Nadleśnictwo Cybinka
  • Barbara Thomas-Trybus - Nadleśnictwo Durowo
  • Piotr Tomasik - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi

U

  • Agnieszka Urbaniak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

W

  • Sandra Wajchman-Świtalska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Anna Walusiak - Karkonoski Park Narodowy
  • Michał Wieciech - Nadleśnictwo Niepołomice
  • Anna Wierzbicka - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Angelika Wilimberg-Wirkus - Nadleśnictwo Osusznica
  • Dorota Włosowska - RDLP w Radomiu
  • Michał Wojcieszkiewicz - Nadleśnictwo Żołędowo
  • Żaneta Wojcieszyk - Nadleśnictwo Sława Śląska
  • Szymon Wojtyszyn - Nadleśnictwo Celestynów
  • Mariusz Wrona - Lasy Miejskie - Warszawa

Z

  • Agnieszka Zając - Nadleśnictwo Gniewkowo
  • Anna Zawadzka - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Małgorzata Zbyryt - Nadleśnictwo Waliły
  • Natalia Zefert - Nadleśnictwo Kalisz zs. Szałe
  • Paweł Zieliński - Nadleśnictwo Szczytno
  • Jacek Zyśk - Środowisko
  • Henryk Żybura - SGGW w Warszawie

 

Dalej >>>

Przewodniczący Konferencji

Profesor Henryk ŻYBURA
Dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz Konferencji

Dariusz ANDERWALD
Kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 874 83 74, anderwaldd@gmail.com

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 2018-11-29 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej