Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie

LZD | Wydział Leśny | SGGW
Działalność CEPL | Ważne adresy | Obiekty dydaktyczne | Święta w LZD |Jak do nas trafić | Kontakt
Lekcje w lesie | Program dla szkół | Szkolenia | Konkursy | Materiały dydaktyczne
Zapraszamy | Współczesne zagadnienia edukacji leśnej | Aktywne metody ochrony przyrody | Zorganizuj konferencję w Rogowie
Wydawnictwa | Artykuły | Galeria zdjęć
Informacje ogólne | Komitet Redakcyjny | Zeszyty SiM | Informacje dla autorów | Recenzja | Kontakt | Zamawianie
Aktualności | O Muzeum | Zwiedzanie | Edukacja | Kontakt
Założenia | Aktualności | Edycje | Promocja | Wydawnictwa | Artykuły | Zdjęcia i głosy sów | Sowoteka | Wypluwnik | Sztuczne gniazda

Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
XXIV konferencja

Edukatorzy dla Klimatu

3-4 grudnia 2019 roku

Lista uczestników

Data aktualizacji: 09.12.2019 11:37

Bardzo prosimy o sprawdzenie obecności na poniższej liście. W przypadku braku nazwiska lub błędów - prosimy o kontakt:
tel. 46 874 83 74 lub mail kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl

Lista została posortowana alfabetycznie wg nazwisk

A

  • Joanna Abramczyk - Nadleśnictwo Olsztynek
  • Mateusz Albrycht - Nadleśnictwo Miechów
  • Antonina Anderwald - VIII LO w Łodzi
  • Dariusz Anderwald - CEPL LZD SGGW
  • Helena Anderwald - Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  • Alicja Antonowicz - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Michał Arciszewski - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

B

  • Rafał Baraniak - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Karolina Barc - Nadleśnictwo Łuków
  • Ewa Bartoszewska - Nadleśnictwo Przasnysz
  • Jarosław Bator - Nadleśnictwo Oborniki
  • Anna Białkowska - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Krystian Biazik - Nadleśnictwo Iława
  • Katarzyna Biedulska - Nadleśnictwo Myszyniec
  • Joanna Bilska - Nadleśnictwo Lidzbark
  • Michał Biraga - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Mariusz Błasiak - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
  • Iwona Błaszczak - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Socjolog. i Pedagogiki
  • Joanna Bock - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Magdalena Borodzicz - Esri Polska
  • Kinga Borowska - CEPL LZD SGGW
  • Joanna Borowy - Leśny Bank Genów Kostrzyca
  • Anna Boruszewska-Cudak - Nadleśnictwo Szczytno
  • Paweł Byrtek - Nadleśnictwo Krzeszowice

C

  • Bogumiła Chabowska-Dąbek - Nadleśnictwo "Śnieżka"
  • Longina Chojnacka-Ożga - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Leśnych
  • Karol Chrobak - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Socjolog. i Pedagogiki
  • Joanna Cichońska - RDLP w Poznaniu c
  • Witold Ciechanowicz - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Monika Cyran-Ptasińska - Zesp. Szk. Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków w Łodzi
  • Agata Cyrus - Nadleśnictwo Trzebież
  • Natalia Czapiewska-Mąkosa - Nadleśnictwo Kaliska
  • Dominika Czarnowska - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Antoni Czyż - Nadleśnictwo Zaporowo

D

  • Izabela Dąbrowska - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Anna Dobrzeniecka - Nadleśnictwo Orneta
  • Joanna Dragon - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Monika Drozdowska - Nadleśnictwo Świdnica
  • Stanisław Drozdowski - Instytut Nauk Leśnych SGGW w Warszawie
  • Piotr Drzewiecki - Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy
  • Aneta Dybowska - Roztoczański Park Narodowy
  • Urszula Dyl-Nadolna - Nadleśnictwo Spychowo
  • Bartłomiej Dymek - Nadleśnictwo Kamienna Góra
  • Dominika Dziwulska - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki

F

  • Ewelina Kinga Fabiańczyk - RDLP w Zielonej Górze
  • Henryk Florczak - Fundacja Prolas
  • Katarzyna Fujak - Babiogórski Park Narodowy

G

  • Zofia Gabinecka - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Mariusz Gałka - Uniwersytet Łódzki
  • Alicja Gasek - Stowarzyszenie Edukatorów Leśnych
  • Tomasz Gawlik - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Marta Gębicka - Nadleśnictwo Łochów
  • Paweł Gliński - Nadleśnictwo Szczebra
  • Izabela Gładkowska - Nadleśnictwo Wielbark
  • Grażyna Głuch - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Dominika Głuszkowska - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Paweł Grochalski - Nadleśnictwo Choczewo
  • Piotr Gruszka - DGLP

H

  • Justyna Haładaj - RDLP w Olsztynie
  • Natalia Hałas - Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu
  • Ilona Herba - Nadleśnictwo Drawno
  • Mateusz Hosaja - KaczaPara EKO
  • Kaja Hrabal - Nadleśnictwo Stuposiany
  • Agnieszka Hryckiewicz - RDLP w Gdańsku

J

  • Andrzej M. Jagodziński - Instytut Dendrologii PAN
  • Anna Jakimiuk - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Paulina Janczak - LZD SGGW w Rogowie
  • Magdalena Janiszewska - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Dobrawa Jankiewicz - Nadleśnictwo Radziwiłłów
  • Irka Jazukiewicz - Fundacja WWF Polska
  • Martyna Jerka - Nadleśnictwo Dąbrowa
  • Leszek Jessa - Nadleśnictwo Krucz
  • Ewelina Jurkiewicz - Nadleśnictwo Oborniki

K

  • Jolanta Kacprzak - Stowarzyszenie Edukatorów Leśnych
  • Justyna Kaczmarek - Wielkopolski Park Narodowy
  • Ewa Kaliszewska - Nadleśnictwo Gdańsk
  • Karolina Kapałka-Boratyńska - RDLP w Poznaniu
  • Karolina Karpisz - Esri Polska
  • Beata Kątna - Nadleśnictwo Kalisz
  • Szymon Kielan - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Łódzkiego
  • Joanna Kijowska-Oberc - Instytut Dendrologii PAN
  • Jakub King - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Jolanta Kiszka - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
  • Anna Kłonowska Catalbas - AURUS Sp. z o.o.
  • Natalia Korcz - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Emilia Kospin - Leśnictwo Miejskie w ZZM w Łodzi
  • Katarzyna Kośka - RDLP w Szczecinie
  • Małgorzata Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Marek Kot - Tatrzański Park Narodowy
  • Agnieszka Kowalewska - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Paweł Kozakiewicz - Instytut Nauk Drzewnych i Meblarstwa
  • Piotr Kozakowski - Nadleśnictwo Manowo
  • Konrad Krasoń - Magurski Park Narodowy
  • Marta Kroczek - Karkonoski Park Narodowy
  • Paulina Król - CILP
  • Radosława Krysiak - Nadleśnictwo Lubichowo
  • Kamila Kubic - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Jowita Kurach - Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
  • Joanna Kwiatkowska - Nadleśnictwo Bielsk

L

  • Magdalena Leśniak - Nadleśnictwo Kudypy
  • Dariusz Lewczuk - Nadleśnictwo Wałbrzych
  • Dagmara Lipińska - Logic Gate Sp. z o.o.

M

  • Roksana Magda - Nadleśnictwo Łopuchówko
  • Magdalena Majda - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Łódzkiego
  • Natalia Majka - Nadleśnictwo Mrągowo
  • Magdalena Marchwiak - Nadleśnictwo Wałcz
  • Grzegorz Marczyński - Nadleśnictwo Brzeziny
  • Vera Markelova - KaczaPara EKO
  • Joanna Markiewicz - Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu
  • Michał Matłoka - Nadleśnictwo Grodziec
  • Dorota Matuszewska - Wielkopolski Park Narodowy
  • Kinga Mazur - Nadleśnictwo Kolbuszowa
  • Estera Mikuła - Nadleśnictwo Torzym
  • Joanna Miśkiewicz - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Mariola Miśkiewicz - Nadleśnictwo Jugów
  • Paweł Mrowiński - Nadleśnictwo Lubsko
  • Jarosław Mytych - Nadleśnictwo Elbląg

N

  • Szymon Nadolny - Nadleśnictwo Lipka
  • Krystyna Najder-Stefaniak - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Socjolog. i Pedagogiki
  • Katarzyna Nalewczyńska - SGGW w Warszawie
  • Adrianna Natanek - Nadleśnictwo Stuposiany
  • Wiktor Naturski - Nadleśnictwo Ustroń
  • Martyna Niestój - Nadleśnictwo Wichrowo
  • Magdalena Noszczyk - Fundacja WWF Polska
  • Elżbieta Nowak - Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
  • Julia Nowicka - Logic Gate Sp. z o.o.

O

  • Hubert Ogar - Nadleśnictwo Radom
  • Bogdan Okuniewski - Nadleśnictwo Warcino
  • Małgorzata Olszewska-Hagno - Nadleśnictwo Kolbudy
  • Wojciech Ożga - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Leśnych

P

  • Małgorzata Pasieka - Roztoczański Park Narodowy
  • Jakub Pełdiak - Nadleśnictwo Stuposiany
  • Bartosz Perz - Nadleśnictwo Turek
  • Marek Piech - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
  • Elżbieta Pietkun - Słowiński Park Narodowy
  • Agnieszka Pietrzak - Lasy Miejskie - Warszawa
  • Anna Pikus - DGLP
  • Aleksandra Piotrowska - RDOŚ w Szczecinie
  • Julian Piotrowski - Wojewódzki Związek Pszczelarzy
  • Przemysław Płoskonka - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Brunon Podlacha - Logic Gate Sp. z o.o.
  • Irena Polok - Nadleśnictwo Bielsko
  • Wojciech Połeć - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Socjolog. i Pedagogiki
  • Daniel Półtorak - Nadleśnictwo Dwukoły
  • Jakub Prelewicz - Nadleśnictwo Nidzica
  • Jakub Preus - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Hubert Przybylski - Nadleśnictwo Jarocin
  • Krzysztof Przybyła - Nadleśnictwo Nowy Targ

R

  • Karolina Remuszko - Nadleśnictwo Wielbark
  • Maciej Remuszko - Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego PPD Sp. z o.o.
  • Lidia Rodowicz - Nadleśnictwo Kluczbork
  • Jolanta Różycka - Stowarzyszenie ONJATY
  • Łukasz Ruść - Nadleśnictwo Jedwabno
  • Artur Rutkiewicz - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Barbara Rymaszewska - Nadleśnictwo Świeradów
  • Dorota Rząska-Lis - Nadleśnictwo Woziwoda

S

  • Wojciech Sacha - Nadleśnictwo Płytnica zs. w Nowej Szwecji
  • Joanna Sadowska - Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi
  • Piotr Sambor - Nadleśnictwo Kudypy
  • Artur Sawicki - Instytut Badawczy Leśnictwa
  • Agnieszka Siedlak - RDOŚ w Szczecinie
  • Bartłomiej Sijka - Nadleśnictwo Złotów
  • Alicja Sitek - RDLP w Łodzi
  • Joanna Sitkiewicz - CEPL LZD SGGW
  • Katarzyna Sitkowska - Słowiński Park Narodowy
  • Karol Skonieczny - Nadleśnictwo Starogard
  • Małgorzata Sławska - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Leśnych
  • Marek Sławski - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Leśnych
  • Jakub Słowik - Dwutygodnik "Las Polski"
  • Maciej Sobański - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Łódzkiego
  • Iwona Sochacka - Magurski Park Narodowy
  • Mateusz Starnowski - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Łódzkiego
  • Dorota Stodolak - Nadleśnictwo Kamienna Góra
  • Paweł Szaliński - Leśny Zakład Doświadczalny SGGW w Rogowie
  • Beata Szcześniak-Piwowarska - CKPŚ
  • Patrycja Szustakowska - RDLP w Łodzi
  • Tomasz Szydło - Nadleśnictwo Kudypy
  • Katarzyna Śnigórska - Zespół Parków Krajobrazowych Woj. Małopolskiego
  • Dorota Święcka - RDLP w Radomiu

T

  • Sabina Tabaka - Karkonoski Park Narodowy
  • Anna Tarkowska - RDLP w Katowicach
  • Beata Taryma - Nadleśnictwo Cybinka
  • Grażyna Trybała - Babiogórski Park Narodowy

U

  • Adrian Uszkiewicz - Lasy Miejskie - Warszawa

W

  • Anna Walusiak - Karkonoski Park Narodowy
  • Beata Wanago-Wojtczak - XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
  • Krzysztofa Warmbier - Nadleśnictwo Kaliska
  • Natalia Wawerek - Nadleśnictwo Krzyż
  • Waldemar Wencel - RDLP w Toruniu
  • Michał Wieciech - Nadleśnictwo Niepołomice
  • Dominik Wieczorkiewicz - Nadleśnictwo Karwin
  • Szymon Wielgosz - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Anna Wierzbicka - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Jakub Wojdecki - Nadleśnictwo Jarocin
  • Joanna Wyleżałek - SGGW w Warszawie Instytut Nauk Socjolog. i Pedagogiki
  • Marian Wyrzykowski - Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
  • Mateusz Wyrzykowski - SGGW w Warszawie Wydział Socjologii i Pedagogiki
  • Paweł Wyrzykowski - Nadleśnictwo Kudypy

Z

  • Wojciech Zakrzewski - Nadleśnictwo Łochów
  • Tomasz Zarakowski - Nadleśnictwo Goleniów
  • Małgorzata Zbyryt - Nadleśnictwo Waliły
  • Karolina Ziółkowska - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Kamil Żołądek - Nadleśnictwo Celestynów

Dalej >>>

Przewodniczący Konferencji

Profesor Henryk ŻYBURA
Dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
22 59 38 010, dwl(at)sggw.pl

Sekretarz Konferencji

Dariusz ANDERWALD
Kierownik CEPL LZD SGGW w Rogowie
46 874 83 74, dariusz_anderwald(at)lzd.sggw.pl

O nas | Dojazd | Kontakt | Aktualizacja: 2019-12-11 | © Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej